KURUMSAL

HİJYEN ve SAĞLIK

Hızal Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., sektörün lider markalarından biri olarak, kalite ve hijyen standartlarını, altyapısı ve donanımıyla güçlendirir, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışır.

Tüm ürünlerini, kendine, ailesine ve topluma olan saygısı gereği, insan sağlığına uygun olarak temiz ortamlarda üretilir. Bu bilinçle yol alan Hızal Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. tüketicinin damak tadına en uygun ürünleri üretirken onların sağlığını etkileyecek tehlikelerden kaçınarak gerekli önlemleri almakta ve gerek personel gerek üretim alanı ve donanım gerekse de ürün hijyeninde her türlü titizliği azami ölçüde göstermektedir.

Hızal Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. personel alımında işe başlamadan önce iş güvenliği eğitimi verir ve gerekli olan donanımları sağlar. Çalışanlar her gün kişisel hijyen kurallarının sağlandığı zorunlu hijyen hattından geçmekte ve dezenfeksiyon işlemini tamamlayarak üretime girmektedir. Tüm çalışanlar düzenli altı ayda bir sağlık kontrollerinden geçmektedir.

Hızal Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. üretimde kullandığı ekipmanları ve makineleri günlük olarak dezenfekte etmekte ve profesyonel mühendisleriyle donanımlarının kontrolünü periyodik olarak takip etmektedir.

Araç takip sistemi yöntemi ile soğuk zincirle taşınan besinlerin ısı dalgalanmaları takip edilir ve olası risk durumlarında verilen alarm ile sıcaklığa bağlı gıda bozulmalarının önüne geçilmektedir.

Fiziksel, kimyasal, biyolojik  risk faktölerinden oluşabilecek her türlü hatalar için işletme içerisinde ve çevresinde  gerekli önlem ve tedbirler alınmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış ve gerekli sağlık ve temizlik kontrollerinden geçen hammaddeleri kullanarak maksimum kaliteyi hedeflemektedir. Hızal Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ürettiği ürünlerde ‘yemediğim ürünü üretmem’ politikası ile üretimini devam ettirmektedir. Hızal Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. tüketicinin talep ve beklentilerini karşılayabilmek ve ülkesine en yüksek kaliteyi sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.

DAMAK ZEVKİNİ, BİLENLERİN MARKASI.

Facebook
Twitter
YOUTUBE